VÍKEND TIP – Neziderské jezero

Tento tip se bude hodit především jihomoravákům, ale je samozřejmě platný pro všechny obyvatele České republiky. Asi hodinu a půl cesty od hraničního přejezdu Reintal u Břeclavi se nachází kouzelné místo a tím je Neziderské jezero, Konkrétně město Podersdorf am See. Krásné místo na strávení prodlouženého víkendu, ať už romantického s vaším protějškem anebo s partou přátel.

Je zde nejlepší možnost koupaní u neziderského jezera a taky hromada možností aktivit ať už vodních či na suchu. Každý si přijde na své. A že jsou u Neziderského jezera dobré podmínky pro vodní sporty potvrzuje i fakt, že se přímo na pláži v Podersdorfu každoročně koná na přelomu dubna a května Surf Worldcup Podersdorf.

Dále je zde rozvinutá cyklostezska. Co dodat. Ideální místo na trávení víkendu. Pokud ještě neznáte, tak za nás rozhodně doporučujeme! A pokud znáte, podělte se s námi o vaše zážitky z tohoto místa.

 

Jak vás můžu podpořit?

Projekt vsekolemcestovani.cz je koníčkem dvou mladých kluků, kteří chtějí sdílet své zažitky a rady z cestování a případně vám pomoci. Můžete nás tak podpořit pomocí nákupů přes naše odkazy. Jedná se o výhru pro obě strany, vy získáte slevu na služby a my pro Vás můžeme připravovat další přínosné články.

Ubytování:

Pojištění na cesty

Budete-li mít jakékoliv dotazy, můžete zanechat Váš dotaz v komentářích či nám napsat na email  jsme@vsekolemcestovani.cz

Related Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *